ŞUBELERİMİZ

Proanaliz Laboratuvarlar
Grubu Alaşehir Şubesi

Laboratuvarımızda uzun yıllardan beri pestisit analizleri yapılmaktadır. İleri teknolojik cihazlar ve uluslararası metotlar kullanılarak LC-MS/MS ve GC-MS cihazlarımızla pestisit analizleri yapılmaktadır. Yaş meyve ve sebzelerde LC-MS/MS ve GC-MS cihazlarında  600’ün üzerinde pestisit etken madde analiz edilmekte olup ayrıca Dithiocarbamat Grubu ve Yüksek Polarlı pestisitler de analiz yapılmaktadır ve TS EN ISO 17025 e göre akreditedir.

            Spektrofotometre cihazı ile Yaş Meyve ve Sebzelerde Nitrit-Nitrat analizleri yapılmakta olup TS EN ISO 17025 e göre akreditedir.

            Laboratuvarımızın görevleri arasında, yaş meyve ve sebze numunelerinde Türk Gıda Kodeksi, Rusya Federasyonu ve Avrupa Birliği Komisyonu’nca belirtilen kalıntıların yasal limitlere uygunluğu açısından potansiyel risk taşıyabilecek bileşenlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde ölçülebilmesi yer almaktadır. Laboratuvarımız Rusya ve Avrupa Ülkelerine İhracat Analizlerinde yetkili olup bünyemizde  yapılmaktadır.

Proanaliz Laboratuvarlar
Grubu Fethiye Şubesi

Laboratuvarımızda uzun yıllardan beri pestisit analizleri yapılmaktadır. İleri teknolojik cihazlar ve uluslararası metotlar kullanılarak LC-MS/MS ve GC-MS cihazlarımızla Pestisit Analizleri yapılmaktadır.

Pestisitte Yetkili olduğumuz Analiz ürün grupları şu şekildedir.

*Yaş Meyve ve Sebzelerde

*Hububat Ürünlerinde

*Yağlı Tohum Ürünlerinde

Yaş meyve ve sebzelerde LC-MS/MS ve GC-MS cihazlarında  500’ün üzerinde pestisit etken madde analiz edilmektedir.

Spektrofotometre cihazı ile Yaş Meyve ve Sebzelerde Nitrit-Nitrat analizleri yapılmaktadır. 

 Pestisit ve Nitrit-Nitrat analizleri TS EN ISO 17025 e göre akreditedir.

 Laboratuvarımızın görevleri arasında, çok çeşitli gıda numunelerinde Türk Gıda Kodeksi, Rusya Federasyonu ve Avrupa Birliği Komisyonu’nca belirtilen kalıntıların yasal limitlere uygunluğu açısından potansiyel risk taşıyabilecek bileşenlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde ölçülebilmesi yer almaktadır. Laboratuvarımız Rusya Federasyonuna İhracat Analizlerinde yetkili olup bünyemizde  yapılmaktadır.